Príbeh od zakladateľa

Ahoj, som Viktor, zakladateľ moonlight a toto je môj príbeh. Narodil som sa do sveta tenisu. Moja ruka držala raketu ešte skôr, ako som vedel poriadne chodiť. Každý deň, každý zápas, každá minúta na kurte bola pre mňa ako svätý obrad. Žil som pre tú hru a nič iné. A potom prišla zlomová chvíľa. Zranenie ruky mi nielenže zničilo kariéru, ale aj identitu. Kto som, ak nie som tenista? Táto otázka mi rezonovala v hlave počas celého procesu zotavovania. 

 

Bol som zlomený, ale zároveň som začal objavovať nový svet. Prehľadával som internet a narazil na nespočetné množstvo možností. Zistil som, že ma vlastne nesmierne baví pomáhať ľuďom a vytvárať niečo pre nich. A to bol okamih, keď sa vo mne zrodil sen. Sen o vlastnej značke, ktorá by zlepšila životy ľudí a bola dôkazom, že človek si môže zmeniť svoj osud. Veľkou inšpiráciou mi bol Gary V, jeho schopnosť pomáhať druhým a vytvárať hodnotu. Kým som sa ešte zotavoval, narazil som na štýlové okuliare proti modrému svetlu. Bolo to ako zjavenie. Módne a zdravé? To je to, čo chcem robiť! S iba 500 eurami na účte som sa pustil do toho. A do toho všetkého sa zapojil aj môj brat. "Môžem ti pomôcť?" opýtal sa. A odvtedy sme v tom spolu. 

 

Začiatky boli náročné, ale nie nemožné. Požiadal som jedného influencera o propagáciu a keď sme spustili predaj, ľudia šli doslova do extázy! Množstvo zákazníkov rapídne narástlo, ale prišla aj chvíľa, keď všetko spadlo dolu. Boli sme blízko k zániku, zadlžení, s rastúcim počtom problémov. Skoro som to vzdal, ale nemohol som. Naučil som sa hodnotným lekciám v obchode aj v živote. Naučil som sa byť trpezlivý a vytrvalý. Naučil som sa, že obchod je ako cesta sebarozvoja. Musel som spustiť svoje ego.

 

Dnes, s viac ako 20 000 zákazníkmi, sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a tešíme sa na nové projekty a nové krajiny, do ktorých sa chystáme expandovať. Nikdy sa nevzdávajte, keď cítite, že chcete pre tento svet vytvoriť niečo väčšie ako ste vy. Je to cesta plná výziev, ale aj nesmiernej odmeny. Ďakujem, že ste súčasťou našej cesty. 


Z lásky, 

Viktor

Takto sme začali